Karma Kişiselim
Bugünün Tarihi :

3 Haziran 2013

Razer Dünyanın En Güçlü Ultrabook'unu Üretti!

Genel olarak uç noktadaki oyun donanımlarıyla tanınan Razer yeni ürünüyle bu geleneğini bozmuyor. Firmanın son ürünü olan Razer Blade, taşınabilir bilgisayar kategorisinde sınırları zorlayan bir performans canavarı. Tam performanslı bir oyun bilgisayarı olarak kullanabileceğiniz bu ultrabook hem yüksek donanım gücünü hem de hafif ve taşınabilir yapıyı bir arada sunuyor.

Razer Blade Intel'in son nesil Haswell işlemcilerini kullanıyor. 8 GB DDR3 sistem belleğine sahip olacak ultrabook 128 GB'tan başlayan SSD seçeneklerine sahip. Ultrabook'un en güçlü yönü ise sahip olacağı ekran kartı. Daha büyük boyutlu olan dizüstü bilgisayarlarda bile görmeye alışık olmadığımız Nvidia GTX 765M ekran kartını kullanan ultrabook oldukça yüksek bir video performansı vaad etmekte. Bu güçlü ekran kartı 2GB GDDR5 tipi video bellek ile destekleniyor.

14 inçlik bir ekrana sahip olan ultrabook HDMI çıkışı ile bilgisayarınızı geniş ekran televizyonunuza bağlayabilmenizi sağlamakta. 3 adet USB 3.0 çıkışı sayısı benzerlerinden çok daha yüksek.

Razer Blade'in 128 GB'lık versiyonunun 1800$ civarında yurtdışı satış fiyatına sahip olması bekleniyor.

Benzer Konular

4 yorum :

Yorum atın çekinmeyin, doğrulama kodu yok rahat rahat yapın yorumunuzu.:)

ANASAYFA | DESTEK OL | İLETİŞİM | REKLAM VER | TOZLU RAFLAR

© 2013 - 2014 | Eren Koçin
Eren Koçin