Karma Kişiselim
Bugünün Tarihi :

5 Temmuz 2013

MotoGP 13 Full Tek Link İndir


Dün akşam MotoGP oynuyordum düşündüm oyunun yenisi felan çıktımı diye bir araştırma yapayım dedim baktım 13 çıkmış indirdim kurdum işte, oyun hoşuma gitti bende size sunayım dedim neyse kuruluma ve  indirme linklerine geçelim...

Kurulum ;
1- İndirdiğiniz klasörde bulunan ".iso" dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım - Sanal Cd'nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki "binaries" adlı klasörü olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani "C:\Program Files (x86)\Milestone\" konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

MotoGP 13 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Kurulum İçin Gerekenler ;
MotoGP 13 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar. İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

İndirme Linkleri ;

Oyunu İndirmek İçin Tıklayınız.

Crack İndirmek İçin Tıklayınız.

Oyunun Videosu ;

Etiketler : 2013 - GP - HP - İndir - MotoGP - MotoGP2013 - Motorgp - Motoroyunu - Oyun - SP - Teklink

Benzer Konular

8 yorum :

Yorum atın çekinmeyin, doğrulama kodu yok rahat rahat yapın yorumunuzu.:)

ANASAYFA | DESTEK OL | İLETİŞİM | REKLAM VER | TOZLU RAFLAR

© 2013 - 2014 | Eren Koçin
Eren Koçin